2010

Ośrodek Działaj Lokalnie – Stowarzyszenie Granica z Lubawki po raz piąty ogłosił Konkurs DZIAŁAJ LOKALNIE, którego celem jest aktywizowanie lokalnych społeczności wokół dobra wspólnego

Na Konkurs VII edycji Działaj Lokalnie wpłynęło 9 wniosków, z których komisja przyznała granty na realizację 7 projektów inicjujące współpracę mieszkańców z małych miejscowości. Zasięg konkursu to teren 4 gmin: Lubawka, Marciszów, Kamienna Góra i Mieroszów.

Na wsparcie projektów przeznaczono kwotę 18 000 zł, która pochodziła od Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce ze środków Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności, lokalnych samorządów – gmin: Lubawka, Kamienna Góra i Mieroszów oraz sponsorów BS Kamienna Góra.

Lista grantowa 2010 jest dostępna w zakładce „Do pobrania”.

dl2010